پایش زیست محیطی کارخانه های طلای تکاب انجام شد. آئین سوگواری 'احلی من العسل' در تکاب برگزار شد. مرحله جدید مرمت تخت سلیمان تکاب با همکاری آلمانی ها آغاز شد. خوشنویسان تکابی اشعار عاشورایی را کتابت کردند. اقتدار ایران برگرفته از آموزه های عاشورایی است.
امروز 28 شهریور ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


فرانسه از حامیان اصلی دشمنان ملت ایران است.

امام جمعه تکاب گفت: نشست گروهگ منافقین در کشور فرانسه نشان از این دارد که دولت فرانسه به طور شفاف از حامیان اصلی دشمنان نظام و ملت ایران است و این رفتارهای منحوس غربی ها باید در اذهان دولت مردان جمهوری اسلامی ایران ثبت شود.

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام عیسی برادری در خطبه های دیروز نماز جمعه تکاب، با اشاره به اقدامات اخیر آمریکایی ها در ایجاد تنش در منطقه و موضوع تهدید شرکاء تجاری کشورمان نسبت به عدم خرید نفت از ایران و موضع راسخ مقامات ایران در خصوص این رفتار خبیثانه دولت آمریکا، اظهار داشت: رئیس جمهور در سفر اخیر اروپایی خود با بیان سخنانی ضمن کشیدن خط بطلان به تمامی برنامه های تخریبی دشمن، علاوه بر نشان دادن یک موضع مناسب به جهانیان، اقتدار کشور را نیز به دشمنان و بدخواهان ملت و نظام به خوبی نشان داد.

وی ادامه داد: این سخنان و موضع گیری نشان داد که جمهوری اسلامی ایران کشوری است مقتدر و در دفاع از منافع ملت ایران در هر جا و به هر شکلی، کاملا استوار و راسخ ایستاده است.

امام جمعه تکاب افزود: فراموش نکنیم که تقدیر سردار سلیمانی از مواضع رئیس جمهور کشورمان در قبال زیاده خواهی ها و خیالات خام آمریکایی ها، در واقع یک پیام روشن برای همگان داشت که تحلیلگران سیاسی جهان به خوبی آن را درک کردند و آن اینکه نیروهای نظامی کشورمان با اقتدار و توانمندی های به دست آمده نظامی  فرزندان غیور این سرزمین، آماده جامه عمل پوشاندن به مواضع مسئولان نظام در برابر تهدیدات دشمنان ملت شهیدپرور ایران اسلامی هستند.

حجت الاسلام برادری با بیان اینکه تاریخ این سرزمین نشان داده است که غربی ها هرگز قابل اعتماد نیستند، خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانات هفته گذشته خود در دانشکده نظامی امام حسین (ع)، سیاست و ترفند جدید دشمن را ایجاد نارضایتی عمومی با برهم زدن ثبات اقتصادی و مشکلات معیشتی دانست و در این خصوص فرمودند که تصمیم دشمن جدایی مردم از نظام جمهوری اسلامی بوده و این در حالی است که نظام جمهوری اسلامی خود برخواسته از مردم است که این مهم خود باعث شکست این نیرنگ دشمنان شده است.

وی افزود: رهبر انقلاب در خصوص برخی مشکلات اقتصادی اخیر در کشور نیز به مسئولان تاکید کردند که لازم است تا مسئولان در رفع این مشکلات انقلابی عمل کنند و با حفظ اتحاد و یکدلی در میان ملت و نظام موجبات پایداری این انقلاب را تا همیشه فراهم آورند.

امام جمعه تکاب در ادامه افزود: نشست گروهگ منافقین در کشور فرانسه نشان از این دارد که دولت فرانسه به طور شفاف از حامیان اصلی دشمنان نظام و ملت ایران است و این رفتارهای منحوس غربی ها باید در اذهان دولت مردان جمهوری اسلامی ایران ثبت شود تا دوست و دشمن خود را به خوبی شناسایی کنند.

حجت الاسلام برادری همچنین با اشاره به مشکلات پیش آنده برای هموطنان جنوبی کشورمان و کمک مردم کشورمان برای گذر از این بحران پیش آمده این مردم، گفت: بار دیگر ملت ایران با کمک به هموطنان نیازمند خود نشان دادند که به عنوان یک ملت و امت واحد در برابر مشکلات و نابسامانی ها ایستادگی می کنند و با همدلی در رفع تمامی مشکلات کشور گام برداشته و اجازه هیچ گونه بهره برداری سیاسی را به دشمنان نظام از این کمبودها نخواهند داد اگر چه باید از تلاش های قرارگاه خاتم النبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در کمک رسانی به این افراد قدردانی کرد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ فعالان فضای مجازی به نقد منصفانه نظام بپردازند.  (28 بار)
♦ فرش افشار تکاب از عرش تا فرش  (26 بار)
♦ 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در تکاب پرداخت شد.  (26 بار)
♦ انتقال حدود 26 کیلوگرم مواد مخدر در محور تکاب - شاهین دژ متوقف شد.  (26 بار)
♦ 30 طرح تکاب طی هفته دولت به بهره برداری می رسد.  (25 بار)
♦ هفته دولت فرصت تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.  (25 بار)
♦ کمبود زیرساخت های گردشگری در میراث جهانی تخت سلیمان  (25 بار)
♦ تصویب لایحه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی تکاب در کمیسیون اقتصادی مجلس  (25 بار)
♦ قهرمانی شناگران جوان تکاب درمسابقات استانی  (24 بار)
♦ 25 هکتار از مراتع تکاب در آتش سوخت.  (24 بار)
♦ طلای تکاب باید به یک برند ملی تبدیل شود.  (24 بار)
♦ ساماندهی، بهسازی و روکش آسفالت محور تکاب - دندی - تخت سلیمان  (23 بار)
♦ مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار آزادگان متوفی در شهرستان تکاب برگزار گردید.  (23 بار)
♦ برخورد موتور سیکلت با پیکان در تکاب یک کشته برجا گذاشت.  (23 بار)
♦ تیم دادرس هلال احمر تکاب نایب قهرمان کشور شد.  (23 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017