رقابت های فوتسال منطقه 3 آذربایجان غربی در تکاب آغاز شد. مه غلیظ تردد در گردنه «مایین بلاغ » تکاب را کند کرده است. همایش آسیب شناسی ترویج کتابخوانی در تکاب برگزار شد. نبود شبکه فاضلاب شهری مهمترین مشکل شهرستان تکاب است. فرماندار تکاب از مادر و همسر 2 شهید عیادت کرد.
امروز 25 آبان ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


فرانسه از حامیان اصلی دشمنان ملت ایران است.

امام جمعه تکاب گفت: نشست گروهگ منافقین در کشور فرانسه نشان از این دارد که دولت فرانسه به طور شفاف از حامیان اصلی دشمنان نظام و ملت ایران است و این رفتارهای منحوس غربی ها باید در اذهان دولت مردان جمهوری اسلامی ایران ثبت شود.

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام عیسی برادری در خطبه های دیروز نماز جمعه تکاب، با اشاره به اقدامات اخیر آمریکایی ها در ایجاد تنش در منطقه و موضوع تهدید شرکاء تجاری کشورمان نسبت به عدم خرید نفت از ایران و موضع راسخ مقامات ایران در خصوص این رفتار خبیثانه دولت آمریکا، اظهار داشت: رئیس جمهور در سفر اخیر اروپایی خود با بیان سخنانی ضمن کشیدن خط بطلان به تمامی برنامه های تخریبی دشمن، علاوه بر نشان دادن یک موضع مناسب به جهانیان، اقتدار کشور را نیز به دشمنان و بدخواهان ملت و نظام به خوبی نشان داد.

وی ادامه داد: این سخنان و موضع گیری نشان داد که جمهوری اسلامی ایران کشوری است مقتدر و در دفاع از منافع ملت ایران در هر جا و به هر شکلی، کاملا استوار و راسخ ایستاده است.

امام جمعه تکاب افزود: فراموش نکنیم که تقدیر سردار سلیمانی از مواضع رئیس جمهور کشورمان در قبال زیاده خواهی ها و خیالات خام آمریکایی ها، در واقع یک پیام روشن برای همگان داشت که تحلیلگران سیاسی جهان به خوبی آن را درک کردند و آن اینکه نیروهای نظامی کشورمان با اقتدار و توانمندی های به دست آمده نظامی  فرزندان غیور این سرزمین، آماده جامه عمل پوشاندن به مواضع مسئولان نظام در برابر تهدیدات دشمنان ملت شهیدپرور ایران اسلامی هستند.

حجت الاسلام برادری با بیان اینکه تاریخ این سرزمین نشان داده است که غربی ها هرگز قابل اعتماد نیستند، خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانات هفته گذشته خود در دانشکده نظامی امام حسین (ع)، سیاست و ترفند جدید دشمن را ایجاد نارضایتی عمومی با برهم زدن ثبات اقتصادی و مشکلات معیشتی دانست و در این خصوص فرمودند که تصمیم دشمن جدایی مردم از نظام جمهوری اسلامی بوده و این در حالی است که نظام جمهوری اسلامی خود برخواسته از مردم است که این مهم خود باعث شکست این نیرنگ دشمنان شده است.

وی افزود: رهبر انقلاب در خصوص برخی مشکلات اقتصادی اخیر در کشور نیز به مسئولان تاکید کردند که لازم است تا مسئولان در رفع این مشکلات انقلابی عمل کنند و با حفظ اتحاد و یکدلی در میان ملت و نظام موجبات پایداری این انقلاب را تا همیشه فراهم آورند.

امام جمعه تکاب در ادامه افزود: نشست گروهگ منافقین در کشور فرانسه نشان از این دارد که دولت فرانسه به طور شفاف از حامیان اصلی دشمنان نظام و ملت ایران است و این رفتارهای منحوس غربی ها باید در اذهان دولت مردان جمهوری اسلامی ایران ثبت شود تا دوست و دشمن خود را به خوبی شناسایی کنند.

حجت الاسلام برادری همچنین با اشاره به مشکلات پیش آنده برای هموطنان جنوبی کشورمان و کمک مردم کشورمان برای گذر از این بحران پیش آمده این مردم، گفت: بار دیگر ملت ایران با کمک به هموطنان نیازمند خود نشان دادند که به عنوان یک ملت و امت واحد در برابر مشکلات و نابسامانی ها ایستادگی می کنند و با همدلی در رفع تمامی مشکلات کشور گام برداشته و اجازه هیچ گونه بهره برداری سیاسی را به دشمنان نظام از این کمبودها نخواهند داد اگر چه باید از تلاش های قرارگاه خاتم النبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در کمک رسانی به این افراد قدردانی کرد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ 45 راس دام در تکاب تلف شدند.  (53 بار)
♦ بیش از 60 هزار نفر در تکاب تحت پوشش بیمه سلامت هستند.  (43 بار)
♦ سپاه تکاب از نحوه برگزاری همایش هیات های ورزشی انتقاد کرد.  (39 بار)
♦ نمایشگاه آثار خوشنویسی ترنم قلم در تکاب گشایش یافت.  (35 بار)
♦ یک کشته در تصادف محور تکاب  (35 بار)
♦ 2 طرح محرومیت زدایی سپاه در تکاب به بهره برداری رسید.  (35 بار)
♦ چهار طرح بزرگ بهداشتی درمانی در تکاب اجرایی شده است.  (34 بار)
♦ کارگاه 10 نفره در تکاب 360 تن دستمال کاغذی تولید می کند.  (33 بار)
♦ خانه های ورزش در روستاهای تکاب افزایش می یابد.  (32 بار)
♦ آبرسانی به مسکن مهر تکاب نیازمند 25 میلیارد ریال اعتبار است.  (32 بار)
♦ بهسازی محور تکاب - دندی با 30 درصد پیشرفت در حال اجراست.  (30 بار)
♦ سرعت باد در تکاب به 72 کیلومتر بر ساعت رسید.  (30 بار)
♦ بیمارستان 64 تختخوابی تکاب دهه فجر امسال افتتاح می شود.  (29 بار)
♦ شهروند تکابی 100 جلد کتاب به کتابخانه عمومی اهدا کرد.  (29 بار)
♦ بخش اعصاب و روان بیمارستان تکاب راه اندازی شد.  (29 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017